WYSPA WISŁA – to miejsce idealnie dla Ciebie!

POZNAJ
WYSPĘ WISŁĘ

Wyspa Wisła to kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny położony na wyjątkowej urody nadwiślańskich terenach w Stężycy. To doskonała propozycja dla rodzin i osób, które chcą uciec od wielkomiejskiego zgiełku i aktywnie odpocząć w otoczeniu przyrody. W amfiteatrze organizowane są koncerty i imprezy artystyczne

JAK
DOJECHAĆ

Obiekt Wyspa Wisła ulokowany jest na lewym brzegu Wisły w miejscowości Stężyca, niedaleko Dęblina. Łatwo tu dojechać Trasą Nadwiślańską (Droga wojewódzka nr 801) łączącą Warszawę z Puławami. Odległość z Warszawy to niecałe 100 km, z Lublina około 80 km.

NASZ
OBIEKT

Poszukujesz odpowiedniego miejsca na zorganizowanie uroczystości? Chciałbyś smacznie zjeść lub po prostu zrelaksować się w malowniczej okolicy? Wyspa Wisła zaprasza wszystkich poszukujących odskoczni od miejskiego zgiełku.

WYJĄTKOWA
RESTAURACJA

Chciałbyś spotkać się z bliskimi i zależy Ci na tym, aby spędzić czas w atrakcyjnej przestrzeni, przy lampce wyśmienitego wina i pysznym posiłku? Restauracja Wyspa Wisła zaprasza do zapoznania się z urozmaiconym, sezonowym menu.

STREFA
BIZNESU

Z myślą o mniejszych firmach i dużych przedsiębiorstwach przygotowaliśmy specjalną ofertę. Wyspa Wisła udostępnia przestrzeń przygotowaną specjalnie na zorganizowanie branżowej konferencji lub kameralnego spotkania biznesowego.

NASZ
AMFITEATR

Artystycznym sercem Wyspy Wisły jest amfiteatr, który jest w stanie pomieścić tysiąc widzów. To doskonałe miejsce na organizację koncertów, plenerowych pokazów filmowych, spektakli, czy innych wydarzeń kulturalnych.

Wyspa Wisła - otoczenie

Wyspa Wisła to wyjątkowy kompleks wypoczynkowy położony nad Wisłą w miejscowości Stężyca. Malownicza przyroda, urzekający lubelski krajobraz z rzeką w tle, liczne mostki, pomosty i mała architektura. To wszystko stworzy romantyczną scenerię Twojego wesela. Gwarantujemy najpiękniejszą scenerię w okolicy.

Wnętrze

Bryła budynku oraz wystrój wnętrz są nowoczesne i uniwersalne. Nie narzucają charakteru przyjęcia, tworząc tło dla różnych dekoracji weselnych i tematów przewodnich. Zorganizujesz tu wymarzone przyjęcie weselne w stylu, jaki wybierzesz: wesele boho, czy glamour, tradycyjne, romantyczne, w stylu kubańskim albo dworkowym.

Kuchnia

Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji Menu na Twoją okoliczność, pełną doskonałych smaków i zróżnicowanych potraw. Jesteśmy pewni, że nasz szef kuchni zadba o zaspokojenie nawet najbardziej wyrafinowanych gustów Twoich gości.
0

m2 powierzchni

0

m2 – sala A

0

m2 – sala B

Wyspa Wisła to miejsce idealnie dla Ciebie!

Malowniczy klimat, wyjątkowa aranżacja oraz bliskość z naturą.
To miejsce Cię urzeknie! Wejdź i zobacz z bliska co dla Ciebie mamy
Menu