Wyspa Wisła – Zobacz to co nas otacza

Wesele w restauracji nad rzeką, w otoczeniu malowniczej przyrody to romantyczny sposób na przeżycie tego jednego z najważniejszych dni w życiu. Sama ceremonia ślubu, jak również poprzedzająca ten uroczysty moment organizacja wesela, to wyjątkowe chwile w życiu każdej pary, dlatego warto zadbać w tym czasie o odpowiednią oprawę.

To miejsce w którym się zakochasz

Niepowtarzalna atmosfera naszego lokalu i piękne krajobrazy rozpościerające się naokoło obiektu, nawiązujące do okolicznej przyrody sprawią, że ten dzień zostanie zapamiętany na zawsze. Piękne chwile będzie wspominać nie tylko Młoda Para, ale także wszyscy Goście uczestniczący w tak ważnej uroczystości.

Wyspa Wisła - otoczenie

Wyspa Wisła to wyjątkowy kompleks wypoczynkowy położony nad Wisłą w miejscowości Stężyca. Malownicza przyroda, urzekający lubelski krajobraz z rzeką w tle, liczne mostki, pomosty i mała architektura. To wszystko stworzy romantyczną scenerię Twojego wesela. Gwarantujemy najpiękniejszą scenerię w okolicy.

Wnętrze

Bryła budynku oraz wystrój wnętrz są nowoczesne i uniwersalne. Nie narzucają charakteru przyjęcia, tworząc tło dla różnych dekoracji weselnych i tematów przewodnich. Zorganizujesz tu wymarzone przyjęcie weselne w stylu, jaki wybierzesz: wesele boho, czy glamour, tradycyjne, romantyczne, w stylu kubańskim albo dworkowym.

Kuchnia

Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji Menu na Twoją okoliczność, pełną doskonałych smaków i zróżnicowanych potraw. Jesteśmy pewni, że nasz szef kuchni zadba o zaspokojenie nawet najbardziej wyrafinowanych gustów Twoich gości.
0

m2 powierzchni

0

m2 – sala A

0

m2 – sala B

Wyspa Wisła to miejsce idealnie dla Ciebie!

Malowniczy klimat, wyjątkowa aranżacja oraz bliskość z naturą.
To miejsce Cię urzeknie! Wejdź i zobacz z bliska co dla Ciebie mamy
Menu